Zahide Yetiş’le Programı Bitti Mi? Yeni Sunucu Kim? Zahide Yetiş İstifa Mı Etti?

Zahide Yetiş’le Programı Bitti Mi? Yeni Sunucu Kim? Zahide Yetiş İstifa Mı Etti?

Dizi Haberci hakkında yazdığımız Zahide Yetiş’le Programında Zahide Yetiş Yerine Kim Gelecek? Yeni Sunucu Kim başlığına sahip yazımızda Zahide Yetiş’le programı bitecek mi, Zahide Yetiş’le programı bitiyor mu ve Zahide Yetiş’le programı bitmesin >

Senelerdir ekranlarda görmeye alışık olduğumuz meşhur sunucu, Zahide Yetiş’le programına veda mı ediyor, Zahide Yetiş’le programını kim sunacak? Zahide Yetiş’le programının yeni sunucusu kim? İşte detaylar.

Zahide Yetiş, sıhhat, bilim, sanat ve magazin gibi yaşamın içinden pek fazla mevzuyu uzman konuklarıyla masaya yatıran, seyredenleri bilgilendiren ve farkındalık yaratan programlara imza atmış tecrübeli bir sunucudur. Yerine kimin geleceği şimdiden merak edilen konuların başında oldu. Kulislerde dolaşan bilgiler, Önceden benzer programlar sunan başarıya ulaşmış sunucu İlkbal Gürpınar’ın geleceği yönünde. Daha İlkbal Gürpınar cephesinden mevzuyla ilgi izahat gelmedi fakat en kısa zamanda izahat yapılmasını bekliyoruz.

 

Zahide Yetiş Kim?

1979 senesinde Avusturya’nın Viyana kentinde dünyaya gelmiştir. Anne ve babası boşandıktan sonrasında İzmir’de babaannesi nezdinde yetiştirilmiştir. Lise eğitimini İzmir Hususi Fatih kolejinde bitiren Zahide Yetiş 9 Eylül Üniversitesi Satış Ekibi ve İşletme bölümünden mezun olmuştur. Televizyonculuk yaşamı TRT’de belgesel seslendirmeleriyle başladı. Akabinde reklam seslendirme çalışmaları, haber spikerliği ve metin yazarlığı yapmış oldu. Altı yıl süresince İnternet Tv programını sundu. Hemen sonra Üç yıl süresince Doktorum isminde programı Dr. Aytuğ Kolonkaya ile beraber sundu. Zaman geçmeden peşinden Atv’de süregelen Zahide’yle Yetiş Hayata adlı programı sunmaya başladı ve geniş bir seyirci kitlesine ulaşmayı başardı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.