Ufak Tefek Cinayetler Pelin Taylan’ı Aldatıyor mu? Taylan ve Pelin Boşanacak mı? Ayrılacak mı?

Ufak Tefek Cinayetler Pelin Taylan’ı Aldatıyor mu? Taylan ve Pelin Boşanacak mı? Ayrılacak mı?

Küçük Tefek Cinayetler hakkında kaleme aldığımız Küçük Tefek Cinayetler Pelin Taylan’ı Aldatıyor mu? Taylan Pelin Boşanacak mı? isimli konumuzda küçücük cinayetler pelin aldatıyor mu, küçücük cinayetler pelin taylan ayrılacak mı ve küçücük cinayetler pelin tunç ilişkisi gibi merak ettiğiniz detaylara editörlerimiz aşağıdaki yazıda değinmiştir.

Star Tv televizyonunun beğenilen dizisi Küçük Tefek Cinayetler kalmış olduğu yerden sürerken dizide Pelin ile Tunç aralarında yaşanmış olan duygusal dakikalar Pelin’in Taylan’ı aldatıyor mu sorusunu akıllara getirdi. Peki Pelin Taylan’ı aldatıyor mu? Taylan ve Pelin boşanacak mı? Yazımızda.

Küçük Tefek Cinayetler Pelin Taylan’ı Aldatıyor mu? Taylan Pelin Boşanacak mı?

Küçük Tefek Cinayetler’de şimdiye kadar bir katliam olduğunu ve bu cinayeti çözmeye çalışan polislerin araştırmaları ve şahit dinlemelerine tanık olmuştuk. Lakin dizide daha kimin niçin öldüğü bile belli değil. Bu sebeble dizi şu ana kadar Küçük Tefek Cinayetler değil Küçük Tefek aldatmalar olarak devamediyor. Bunlardan biri de Pelin’in Taylan’ı aldatması vakası. Aldatma bazısına bakılırsa bir tek cinsel münasebet olarak algılanırken bazısına bakılırsa de bir bakış yada bir dokunuş olarak algılanmakta. Pelin de de bu hal söz mevzusu. Burada Taylan’ın vereceği tepki merak edilen konuların başında.

gerçekte Tayla’nın tepkisini ölçme şansımız olmuştu. Tayla ile Oya okul yıllarında sevgili idiler. Oya’ya gerçekleştirilen tuzak sonrası Taylan Oya’yı terk etmişti. Seneler sonrasında Oya mahalleye geri dönmüş ve Taylan’da eski yılları hatılamış ve Oya’nın peşinden bir kaç süre koşmuş ve umutlanmıştı. Taylan’ın aslolan tepkisini ise Edip ile Oya’nın sevgili rolünü oynaması sonrasında Taylan resmen çıldırmış ve Pelin’in ısrarlı sorularına boynuz meselesi diyerek tepkisini dile getirmişti. Oya gibi eskide kalan bir aşka karşı gösterdiği bu tepkiyi düşünürsek Taylan’ın bu vakası duyarsa vereceği tepki fazla sert olacaktır.

Taylan esasen Pelin’i o kadar da sevmemektedir. Nedeni ile boşanmaları ve gitmeleri sürpriz olmaz. Aslına bakılırsa ikili bir birini pek sevmiyor. Yalnız çıkar ilişkileri var. Pelin sözde fazla kıskanç bir kişi gibi davranıyor. Fakat kendisi de Taylan’ı geride bırakacak hareketlere doğru adım atıyor. Pelin tehlikeli sularda yüzüyor. Bu hal her iki ismin çıkarları boşa çıktığında ayrılacakları manasına geliyor. Fakat bu ayrılık acı bir ayrılık olabilir. Taylan eğer Pelin’den ayrılırsa Oya’nın ardında koşacaktır. Benim yorumum ise her iki ismin ayrılmaması gerektiği yönünde. Her ne kadar ayrı telden de çalsalar birbirlerine yakışıyorlar. Siz Pelin’in bu durumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Pelin ve Taylan ayrılmalı mı?

Küçük Tefek Cinayetler Tunç Kim? Buradan siteye gidiniz!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.