Masum Değiliz Dizisi Oya Unustası Kimdir? Gerçek Adı, Hayatı, Boyu, Yaşı, Sevgilisi

Masum Değiliz Dizisi Oya Unustası Kimdir? Gerçek Adı, Hayatı, Boyu, Yaşı, Sevgilisi

izi Haberci hakkında sizlerle paylaştığımız Masum Değiliz Dizisi Oya Unustası Kim? Gerçek Adı, Yaşı, Sevgilisi başlığına sahip yazımızda Masum Değiliz dizisi Oya Unustası’nın görevi nedir, Masum Değiliz Oya Unustası kim ve Oya Unustası kim gibi merak ettiğiniz detaylara aşağıda değinilmiştir.

 

Ushan Çakır, Damla Sönmez ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerini paylaşmış olduğu Masum Değiliz dizisine yeni bir isim katıldı. En son Kalbim Ege’de Kaldı dizisinde Zeliş rolünde oynayan Oya Unustası Masum Değiliz ekibine katıldı. Alışılmışın haricinde olay kurgusu ve vizyonun beğenilen yüzlerini bir araya toplamış olduğu oyuncu ekibiyle 2018 yılına oldukça çok konuşulacak bir proje kısa süre içinde Atv televizyon kanalında başlıyor. İşte Masum Değiliz dizisi Oya Unustası kim sorusunun yanıtı…

Hıçkırık Dizisi Oyuncu Ekibine İki Usta İsim

Koliba Film imzası taşıyan Masum Değiliz dizisi son hazırlıklarını da tamamlar tamamlamaz çekimleri için kamera karşısına geçecek. Önceden, Yılanların Öcü, Fatih Harbiye, Yeter ve Gamsız Hayatlar dizilerini ekrana taşıyan Koliba Film Masum Değiliz için gerek oyuncu ekibini ve kadrosunu gerekse masa başı çalışmalarını özenle yürütüyor. En son dizinin ekibine katılan isim Oya Unustası oldu. Masum Değiliz dizisi Oya Unustası kim, gerçek adı, yaşı ve kariyeri hakkında bütün merak edilenler…

Çocuklar Duymasın Vatan Şaşmaz’ın Yerine Kim Gelecek?

Dizinin isminden de anlaşıldığı gibi aşk dram ve aile kategorisinde bir proje olması umut ediliyor. Masum Değiliz’in setteki çekimleri kısa süre içinde İstanbul ve çevresinde başlamış olacak. Diziyle ilgili bütün gelişmelere anbean internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Masum Değiliz Dizisi Oyna Unustası Kim 

 

1988 senesinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Oya Unustası Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Flüt bölümünden mezun olmuştur. Sanatın her dalıyla yakından ilgilenen oyuncu ustalaşmış olarak piyano çalmaktadır. Yayla Film Ayla Algan ve 35.5’da oyunculuk eğitimi görmüştür. Akabinde ilk dizi oyunculuğu deneyimini İzmir Çetesi dizisiyle yaşamıştır. Peşinden Sevdaluk, Beyaz Karanfil ve Kalbim Ege’de Kaldı dizilerinde oynamıştır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.