Kördüğüm 164. Bölüm Fragmanı -17 Ocak 2018 Çarşamba Özeti

Kördüğüm 164. Bölüm  Fragmanı -17 Ocak 2018 Çarşamba Özeti

Kördüğüm hakkında yazdığımız Kördüğüm 164. Bölüm Özeti-17 Ocak 2018 Çarşamba başlığına sahip yazımızda Kördüğüm, kördüğüm 164 ve kördüğüm 164. bölüm özeti gibi merak ettiğiniz detaylara editörlerimiz aşağıdaki yazıda değinmiştir.

 

Kördüğüm 164. Bölüm Özeti-17 Ocak 2018 Çarşamba haberimiz ile sizlerleyiz. Kördüğüm-Uttaran dizisi Vatanımızda gün içinde bütün heyecanıyla devamediyor. Kördüğüm 164. Bölüm Özeti; Tapasya ve Veer otomobil ile şirkete gidiyorlardır. Rathore ise devamlı Tapasya’yı arıyordur lakin Tapasya, Veer yanında olduğundan telefona yanıt vermiyordur. Tapasya, yol kenarındaki büfe den su ister. Veer, su almak için otomobilden aşağı iner.

 

Veer, su almaya vardığında Tapasya’nın aklına gene haince bir düşünce gelir ve arabanın bir parçasını sökerek arıza yapmasını sağlar. Veer, Tapasya’nın dilediği suyu alır gelir ve arabayı çalıştırmak istediğinde vasıta çalışmaz. Veer, aracın çalışmamasına şaşırır. Tapasya’da sanki hiç ilgisi yok gibi arabanın arıza yapmasına şaşırır. Kördüğüm 164. Bölüm Özeti-17 Ocak 2018 Çarşamba

 

Veer, arızaya bakmak için aşağı iner lakin bir şey bulamaz ve yardım çağırmak ister. Tam tam da bu sırada Tapasya bir oyun yaparak başının döndüğünü dile getirerek, düşecekmiş gibi oyun yapar. Veer, onu dinlenmesi için yakınlarda bulunan bir kulübeye götürür. Kulübe de hiç kimse yoktur ve Tapasya ile baş başa kalacaklardır. Veer mecburiyetten bebeği düşünerek Tapasya’yı dinlenmesi için kulübeye götürür. Orada Tapasya, Veer ile yalnız kalmanın mutluluğu ile ona teşekkür eder iltifatlar da bulunur.

Kördüğüm 164. Bölüm Özeti-17 Ocak 2018 Çarşamba

Veer ise havanın kararmasının yakın olduğundan, gece olmadan oradan çıkmaları icap ettiğini anlatır ve Tapasya’nın düzelmesini bekler. Veer’in aracının arıza yapmış olduğu yerden Rathore’da bir yere giderken, geçer ve arabayı görür. Veer’in Tapasya ile beraber olduğunu Nani’den öğrendiği için birlikte orada ne yaptıklarını merak ederek onları aramaya başlar. Rathore, kulübeyi bulur ve içeri de Veer ile Tapasya’yı baş başa görünce şaşkınlık içinde kalır. Veer sonrasında tamirci bulmak için arabanın yanına gider ve Tapasya’ya kulübede beklemesini anlatır. Veer dışarı çıkınca Rathore yanlarına girer ve Tapasya onu karşısında görünce şaşkınlık içinde kalır. Rathore, Tapasya’ya onun için fazla endişelendiğini, Veer ile yalnız kalmasının doğru olmadığını, zira kendisinin ile evleneceğini, çocuğunu taşıdığını anımsatır.

 

 

Kördüğüm 164. Bölüm Özeti

Tapasya, onu Veer görmeden gitmesini ister. Rathore oradan çıkar ve Veer’e görünmeden oradan uzaklaşır. İçça ise evdedir ve başlarından geçenler için eve ailesi için yakarış ediyordur. Tapasya ve Veer eve gelirler. İçça, Tapasya’nın yanına gelir ve başlarına gelenleri sorar. Tapasya, İçça’yı kızdırmak için Veer ile baş başa kaldıklarını paylaşır. İçça bu duruma birazcık bozulur. İçça, Tapasya’yı gerçekleri anlatması mevzusunda sıkıştırmaya başlar. Tapasya iyice bunalır bu halden ve evi terk etmeye karar verir. Tapasya, bavulunu toplayıp evden çıkarken, onu Mai duraklatır. Kördüğüm 164. Bölüm Özeti-17 Ocak 2018 Çarşamba

 

KÖRDÜĞÜM DİZİSİ ÖZETLERİ

Tapasya ile Mai konuşurken, Veer, Daddaji ve Umed’de eve gelir. Veer, olanlara anlam veremez ve Tapasya’dan ne yaptığını sorar. Bundela ailesi olan biteni hayretle izliyorlardır. Kördüğüm-Uttaran dizisi bütün özeti ve tüyolarını internet sitemizden takip edebilirsiniz. Kördüğüm dizisi ile alakalı fikirlerini yorum yaparak bizimle paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.