Rüyada Kesildiğini Görmek Anlamı ve Yorumları

Rüyada Kesildiğini Görmek Anlamı ve Yorumları

Rüyada Kesildiğini Görmek kişinin ruh haline göre bir çok anlama gelmektedir. Rüyada Vücudunun Kesildiğini Görmek, Rüyada Ekmek Kesildiğini Görmek ve Rüyada Kurdele Kesildiğini Görmek gibi bir çok rüyanın anlamınını da Rüyada Kesildiğini Görmek ile birleştirebiliriz. Gördüğünüz rüyanın yorumunu sizin için açıklıyoruz.

Rüyada kesildiğini görmek; sıhhat ve rahatlık arayan kişilerin görmüş olduğu rüyalar arasındadır. Rüyada bir şeyin kesilmesi olağan şekil de yapılır ise hayırlara yorulur, zorunluluk yada gerekseme için kesmek haricinde ya da sırf zevk için yapılır ise bazı olumsuzluklar eklenebilir.

Rüyada kesildiğini görmek; kişinin bilgisi ve ricasi haricinde gerçekleşiyor ise sorun, münakaşa, şiddetli tartışma ve ayrılıklar yaşanacağına tabir edilir. Rüyada kesildiği görülen şey her hangi bi nesne ya da varlık olabilir. Rüyanızı doğru yorumlamak isterseniz aklınızda kalan detayların anlamlarına bakarak kendi durumunuza gore rüyanızı harmanlayabilirsiniz.

Rüyada Vücudunun Kesildiğini Görmek

Rüyada vücudunun kesildiği yerine gore yorum değişmiş olur. Rüyada elin kesilmesi; yanlış bir iş yapmış olup tövbeye, cinsel organın kesilmesi; soyun kuruduğuna, aile geçimsizliğine, burun ve kulak kesilmesi; fakirliğe, yalnızlığa, kabahat işlemeye, dilin kesilmesi; kanıtların yok edilmesine, azaların (kol ve bacakların) kesilmesi; seyahate, ayrılığa tabir edilir.

Rüyada Ekmek Kesildiğini Görmek

Bir hanede ise nimetin bolluğuna, rızkın çokluğuna, çoluk çocuğun mağdur olmayacağına, bir camide ekmek kesildiğini görmek; dindeki vesveselerinden vazgeçip Tanrı’ın nimetlerine şükretmeye, sokakta ekmek kesildiğini görmek; hayır işlerine yada çıkar kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Kurdele Kesildiğini Görmek

Rüyada kurdele kesilmesi bir başarının temelleri olarak yorumlanır. Rüyada bir açılış organizasyonu, temel atma merasimlerinde olduğu gibi kurdele kesildiğini fark eden şahıs sevineceği vakalar ile karşılaşır, yeni bir başlangıç yapar, bir mülk satın alır yada bir işe yatırım yaparak ortak çıkar sahibi olur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.