Rüyada Burç Görmek Anlamı ve Yorumları

Rüyada Burç Görmek Anlamı ve Yorumları

Rüyada Burç Görmek kişinin ruh haline göre bir çok anlama gelmektedir. Danyel (A.S.)’in yorumu:, İbn-i Sirin’in yorumu: ve İbn-i Şirin’ in yorumu gibi bir çok rüyanın anlamınını da Rüyada Burç Görmek ile birleştirebiliriz. Gördüğünüz rüyanın yorumunu sizin için açıklıyoruz.

Rüyasında bir hiç kimse kendisini bir kalenin bur­cunda görse, o hiç kimse kendisini isteyen adamdan güvenlik içinde olmaz, benzer biçimde tabir olunur. Bu rüyayı fark eden hiç kimse eğer hasta bir hiç kimse ise, onun hastalığı iyileşmez, ölü­müne işarettir.

Bazı yorumculara gore de, bu kimsenin kuvvetli ve meşhur bir hiç kimseye galip geleceği ile tabir olunur demişlerdir.

Rüyada kendinizi bir kale burcunda görmek, emni­yetsizliğe, hasta iseniz öleceğinize yorumlanır. Kale, burç yada bir sur üstünde bulunduğunuzu görmek, talihli ve güçlü bir adama karşı kazanacağınız zafere işaret eder.

Kimi zaman de bir kimsenin rüyada kendisini kalenin burcunda olduğunu görmesi, o hiç kimse­nin kadir ve şanı yüce bir adama zafer bulaca­ğına işâret eder.

Bir kimsenin kendisini bir kalenin burcunda görmesi, güvensizlik içinde olduğuna işaret eder. Bir kimsenin kendisini burcun üstünde yada içinde görmesi hayırlı değildir. Zira burç kabirdir, içinde yada üstünde olmanın farkı yoktur. Bir hiç kimse rüyada kendisini kalenin burcunda olduğunu görse, o hiç kimse kendisini arzu eden adamdan emin olmaz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.