Rüyada Bulgur Görmek Anlamı ve Yorumları

Rüyada Bulgur Görmek Anlamı ve Yorumları

Rüyada Bulgur Görmek kişinin ruh haline göre bir çok anlama gelmektedir. , ve gibi bir çok rüyanın anlamınını da Rüyada Bulgur Görmek ile birleştirebiliriz. Gördüğünüz rüyanın yorumunu sizin için açıklıyoruz.

Rüyada görülen bulgur rüyaları pek iyiye yorulmaz.

Rüyasında bulgur fark eden kimsenin bu rüyası fena bir ha­ber, üzücü bir haber alacağına işaretle tabir olunur.

Rüyasında bulgur yaptığını görmek, birisine karacılık edeceği­nize işaret olup, bu fena huyunuzdan dönmeniz gerektiği uyarısında bulunan bir işaret olarak yorumlanır.

Rüyanızda bulgur dağıttığınızı ve bulgur sattığınızı gör­meniz iyiye işaret değildir. Bu rüyanız, sizin başkası hak­kında, başkalarına ait bulunan fena bir haberi etrafınıza yayacağınıza işaret olarak yorumlanır. Bu rüyanız sizdeki fena bir huyu ortaya koyuyor.

Bulgur pilavı yediğinizi görmek, biri sizin hakkınızda iyi ve övücü sözler söylediğini haber alacağınıza işarettir.

Rüyada bulgur görmek, fena haber almaya, mal yitirilmesine uğramaya işarettir, bulgur yapmak, kendi eliyle zarara gir­meye, bulgur satın almak, dikkatli olmaya, şundan dolayı yapılacak bir teşebbüste zarar edileceğine, bulgur satmak üzüntü ve düşüncelerden kurtulmaya işarettir. Bulgur yemek, bir üzüntü ve endişeden kurtul­maya işarettir.

Rüyada bulgur kaynatmak, kırdırmak ve onu eve taşımak, bereketle yenecek rızka işâret eder.

Rüyada bulgur görmek yada bulgur ye­mek, evinizin rızkının artacağına, evinizdekile- rin size destek olacağına işârettir.

Rüyada görülen bulgur pilavı da, zekatı verilen ve bundan ötürü bolluk hasıl olan nîmete işâret eder.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.