Rüyada Bodrum Görmek Anlamı ve Yorumları

Rüyada Bodrum Görmek Anlamı ve Yorumları

Rüyada Bodrum Görmek kişinin ruh haline göre bir çok anlama gelmektedir. Cabiril’ Mağribi’nin Yorumu:, Salimi’nin Yorumu: ve Cafer-i Sadık (R.A.)’ın Yorumu: gibi bir çok rüyanın anlamınını da Rüyada Bodrum Görmek ile birleştirebiliriz. Gördüğünüz rüyanın yorumunu sizin için açıklıyoruz.

Rüyasında kendi evinin bodrumunda bir şey aramış olduğu­nı yada bir şeyler arıyormuş olduğunu görmek, rüya sahibinin hiç kimseye güvenmediğine ve bu mevzuda ne malını, ne canını ve ne parasının hiç kimseye güven edip de veremediğine işaret ederken bu mevzuda da haklı olduğuna ve bu görüşü­nü sürdüreceğine ve sürdürmesi gerektiğine işarettir.

Bazı yorumculara nazaran; rüyasında bodrum görmek, gönül sıkıntısına düşüleceğine işaret olarak yorumlanır.

Rüyasında kendisini karanlık bir bodrumdaymış olduğunu görmek, işlerinin yolunda gitmeyip bozulduğuna ve sıkın­tıya düştüğüne işaret eder benzer biçimde tabir olunur.

Rüyasında bodrumda olduğunu ve bir ışık yakarak etrafa bakıp soruşturduğunu görmek, rüya sahibi kişinin, bozulan işlerini dü­zeltip yoluna koyması için bir destek aradığına işarettir.

Rüyasında kendisinin bodrumdan çıkmakta olduğunu ve gözlerinin aydınlıktan (ışıktan) kamaştığını görmek, se­vinçli bir haber alacağına ve aydınlığa çıkmak, işlerinin düzeldiğine yada düzeleceğine işarettir.

Rüyada bodrum görmek, sıkıntının kısa bir zaman da­ha devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada bodrum görmek, gönül sıkıntısı ve azabına işâret eder.

Bir kimsenin rüyasında kendisini kapkaran­lık bir bodrumda görmesi, işlerinin bozulaca­ğına ve sorun çekeceğine işâret eder.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.