Türk Malı Bu Akşam Yeni Bölümüyle Star’da!

115

Türk Malı dizisi bu akşam yeni bölümü ile Star TV ekranlarında olacak. Kahkaha kaldığı yerden devam ediyor.

Popüler komedi dizilerinden Türk Malı, bu akşam Star TV’de ekranlarda ! Türk Malı bildiğiniz gibi ilk olarak Show TV ekranlarında bundan uzun yıllar önce yayınlanmaktaydı. Orjinal bir proje olan Türk Malı, kısa sürede Türk halkı tarafından çok sevilmiş ve reyting başarıları almıştı. Ancak bir zaman sonra yayından kaldırılan Türk Malı, aradan uzun zaman geçmiş olmasına rağmen hala insanlar tarafından internet ortamından ve TV’de yayınlanan bant kayıtlardan izleniyordu. Ve Star TV, geçtiğimiz dönemde çok büyük bir sürpriz yaparak Türk Malı dizisini yeni bölümleriyle tekrar hayata geçirdiklerini duyurdu. Star TV ekranlarında geçtiğimiz dönemde yayına başlayan Türk Malı, yaklaşık bir aydır insanlar tarafından severek izlenilen bir komedi dizisi…

ABİYE KUZU YOK

Dizide her şey tıkırında gözüküyor ancak tabii bazı eksiklikler de göze çarpıyor. Mesela ilk dizide en komik karakterlerden biri olan Abiye Kuzu, yeni Türk Malı dizisinde maalesef bulunmuyor.  Ancak diziye pek çok yeni komik karakterin dahil edildiğini de söyleyebiliriz.

BU AKŞAM STAR’DA OLACAK!

Türk Malı dizisinin yeni versiyonunu henüz izlemediyseniz bu akşam Star TV ekranlarını açarak Türk Malı dizisini izleyebilirsiniz. Dizi her Pazar akşamı saat 20:00 sularında yayınlanmaya başlıyor. Bu akşamki yayınlanacak yeni bölüme de artık çok az bir süre kaldı!

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir