İlk Buluşma Programı Kahkahaya Boğuyor!

147

İlk Buluşma isimli yeni TV programı izleyenleri adeta kahkahaya boğuyor. 

Fox TV ekranlarında yeni başlayan bir program olan İlk Buluşma, evlerde neşe ortamı oluşmasını sağlıyor. Program kamera şakası üzerine kurulu… Çeşitli senaryolar hazırlanarak şakazadelere şakalar yapılıyor. Yarışma bir kafe ortamında geçiyor. Genellikle iki arkadaş veya iki sevgili beraber kafeye bir şeyler yiyip içmeye geliyorlar. Bu iki kişiden şakayı planlayan kişiye şaka ekibi tarafından telefon geliyor ve ardından şaka kendisine bir güzel anlatılıyor. Verilen talimatları yerine getiren kişi, arkadaşını fena halde şakalamaya başlıyor.

Yarışmada para ödülü de bulunuyor. Bu para ödülleri 250 TL, 500 TL, 1000 TL, 2500 TL ve 5000 TL şeklinde etaplara göre değişiyor. İlk olarak kolay adımlardan başlanıyor. Mesela şakayı planlayan kişiden arkadaşına belli bir kelimeyi 10 kez cümle içerisinde kullanması isteniyor. Üstelik sadece 1 dakika gibi kısa bir süre içerisinde… Tabii bu durumda da kişi saçmaladığından ortaya son derece komik görüntüler çıkıyor. Yarışmanın ilerleyen etaplarında şaka ekibinden bir kişi o masaya bir kişinin  kılığına bürünerek gidiyor ve şakazade ile tanışıyor. Şakayı planlayan arkadaşı da bu tanışmayı organize ediyor. Şaka ekibindeki oyuncu da öyle tuhaf şeyler yapıyor ki şakazade adeta çileden çıkıyor.

Yarışma Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu tarafından sunulmakta. Fox TV ekranlarında sık sık yeni bölümleri yayınlanan yarışma, dileriz uzun dönem TV ekranlarında kalmaya devam eder. Çünkü gerçekten de diğer şaka programlarına nazaran çok daha kaliteli ve komik bir şaka programı yapmışlar.

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir