Hava Sıcaklıklarının Daha Da Artacağı Açıklandı!

348

Bildiğiniz gibi yaz mevsimindeyiz ve sıcaklıklar şu aralar inanılmaz yoğunlaştı. Yaklaşık bir hafta öncesine kadar yer yer yağmur ve serin hava gözlemlenen Türkiye, iki gündür yoğun bir sıcak ile karşı karşıya. Özellikle bazı illerde sıcaklıkların 40 derecenin dahi üzerine çıktığı görülmekte. Geçtiğimiz gün pek çok ilde sıcaklıklar 40’ın üzerine çıktı ve insanlar bu sıcaklar karşısında adeta isyan etti. Hava sıcaklıklarının bu kadar yüksek olması insanları endişelendirirken maalesef vereceğimiz bir haber ile sizleri daha da endişelendireceğiz; Sıcaklıklar daha da artıyor!

METEOROLOJİ ÜRKÜTEN AÇIKLAMAYI YAPTI

Yapılan açıklamaya göre sıcaklıklar bugün ve yarın daha da yükseliyor. Cumartesi ve Pazar günleri yine mevsim normallerinin üzerinde sıcaklıklar göreceğiz. Pazartesi günü ise bir yağışın olabileceği ve bu yüzden de sıcaklıklarda 4-5 derecelik bir düşüşün olabileceği ifade ediliyor ancak bu düşüş iç kesimleri etkilemeyecek ve Pazartesi günü Ankara’da sıcaklık tam 41 dereceye kadar yükselecek. İzmir’de bugün sıcaklık 41 derece olacak ve yarın da 42 dereceye kadar çıkacak! İstanbul’da da sıcaklıklar 37 derece dolaylarında seyredecek.

BUGÜN EN SICAK YER ANTALYA

Yapılan açıklamalara göre bugün öğlen saatlerinde en sıcak ilimiz Antalya olacak. Antalya’da sıcaklıklar 44 dereceye kadar yükselecek! Pazartesi günü gelecek yağışlı hava ile beraber Antalya’da az da olsa bir sıcaklık düşüşünün beklendiğinin de altını çizelim. Dileriz Pazartesi gününden itibaren sıcaklıklar tekrar mevsim normallerine döner.

This actually makes streme a very fine topspyingapps.com playlist builder
Yorumları Görüntüle