Galatasaray Konoplyanka İçin Savaşıyor

101

Sarı kırmızılı ekipten transfer atağı var! Elimize ulaşan bilgilere göre Galatasaray, yıldız genç yetenek Konoplyanka’yı kadrosuna katmak istiyor.

Futbol dünyasında son iki sezondur istediklerini başaramayan Galatasaray, bu sezon artık bu kötü gidişata bir son vermek istiyor. Transfer dönemini son derece hareketli geçiren Galatasaray’ın, Bruma’nın boşluğunu doldurmak amacıyla yeni oyuncular peşinde olduğu ortaya çıktı. Üstelik bu oyunculardan biri futbol dünyasının büyük yıldızlarından biri olarak lanse edilen Kopolyanka…

GALATASARAY’IN KONOPLYANKA SAVAŞI

Galatasaray, Konoplyanka için Schalke’nin kapısını çaldı. Schalke, daha önce Konoplyanka’yı Sevilla takımından kiralamıştı. Konoplyanka’nın ortaya koyduğu performanstan memnun olan Schalke, oyuncuyu 12.5 Milyon Euro karşılığında kadrosuna katmış, bonservisini elinde tutmayı başarmıştı. İşte Galatasaray, Konoplyanka ile yakından ilgileniyor ve kanat hücumcusu problemini Konoplyanka ile çözmeyi umuyor.

KİRALAMA FORMÜLÜNE BAŞVURDU

Ortaya çıkan bilgilere göre Galatasaray, Konoplyanka’yı kiralamak istiyor yani bonservisi ile satın alma gibi bir düşüncesi bulunmuyor. Zaten şu an için Galatasaray’ın Konoplyanka’yı transfer etmesi söz konusu değil . Çünkü mali açıdan büyük sıkıntılar doğuracaktır. Ancak kiralama formülü Galatasaray’ı mali açıdan sıkıntıya sokmayacağından yönetim şuan için oyuncuyu kiralamaya çalışıyor. Ortaya çıkan bilgilere göre Galatasaray’ın yıldız isme önerdiği ücret ise yıllık 2.5 Milyon Euro… Bakalım Konoplyanka ve Schalke bu teklif karşısında ne cevap verecek? Şuan için bununla ilgili bir gelişme yok. Önümüzdeki günlerde daha fazla detaya erişebileceğiz.

 

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir