As Bayrakları As 1907 Fenerbahçe Espor Şampiyon!

160

Türkiye’nin önde gelen spor kulüplerinden Fenerbahçe’nin 1907 Fenerbahçe Derneği’yle iş birliği içinde hayata geçirdiği 1907 Fenerbahçe Espor, League Of Legends Tarafından 5 Bölgenin en iyilerinin (Türkiye’de bulunan Şampiyonluk Ligi’nin ilk dört takımının katıldığı) turnuvada NAMAĞLUP şekilde şampiyon olmayı başardı!

Aralarında Virtus.PRO gibi espor dünyasında köklü geçmişe sahip takımların bulunduğu ki bahsettiğim takım finalde ki rakibimizdi ve 3-0 gibi rahat bir skorla devirerek şampiyonluğunu ilan etmişt. Biliyoruz ki 1907 Fenerbahçe Espor için bu başarı geçen sene kurulan bir takıma göre gayet iyi bir başarı olmasına karşın yetmeyecektir. Her zaman üstüne koyarak ilerleyen 1907 Fenerbahçe Espor adından söz etmeye devam edecektir. Başarılarının Devamını dileriz go 1907 Fenerbahçe Espor!

1907 Fenerbahçe Espor’un Güncel Kadro Dizilimi Şu Şekildedir

ÜST KORİDOR
BERKE DEMİR
“Thaldrin”

ORMANCI
MİN-SU KANG
“MOVE”

ORTA KORİDOR
TAE-İL KİM
“Frozen”

NİŞANCI
EGE ACAR KOPARAL
“Padden”

DESTEK
BAHADIR ÇOLAK
“Japone”

Takım hakkında daha fazla bilgiyi https://tr.lolesports.com/tr/takim/1907-fenerbahce-espor adresinden alabilirsiniz. Teşekkürler.

Bu Arada dipnot : 5 Yıllık League Of Legends Sunuculuk kariyeri yapan Jhonnie ve Glandal dün son olarak Virtus.Pro vs 1907 Fenerbahçe Espor maçı ile izleyenlerine veda etmiştir. Kendilerine ayrı parantez içinde emekleri için teşekkürler sizi özleyeceğiz…

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir